Mobilná aplikácia

Prehľad o zásielkach. Zmena doručenia. Poradový lístok.

Sledovanie zásielok
Sledujte pohyb domácich a zahraničných zásielok doručovaných Slovenskou poštou, ktoré sa vám automaticky zobrazili v aplikácii. Zásielku môžete pridať aj manuálne, naskenovaním alebo vložením čiarového kódu zásielky napríklad zo žltého lístka. K vyzdvihnutiu zásielky na pošte stačí uviesť podacie číslo zásielky z mobilnej aplikácie.
Overenie adresáta
Aktivujte si overenie adresáta a všetky zásielky, pri ktorých odosielateľ uvedie vaše telefóne číslo alebo email uvedený v aplikácii, sa vám automaticky zobrazia v sekcii „Zásielky“. Aktivácia je rýchla, stačí zadať overovací kód odoslaný na váš email alebo telefónne číslo.
Zmena zásielky
V detaile zásielky môžete zásielku preposlať na inú poštu, do BalíkoBOXu alebo na inú adresu, zmeniť dátum doručenia alebo predĺžiť jej uloženie na pošte.
Pošty
Pošty
Zobrazenie najbližšej pošty podľa aktuálnej polohy alebo adresy. Zároveň získate informácie o otváracích hodinách, dočasných zmenách či službách poskytovaných na jednotlivých poštách.
Poradový lístok
Na poštách s vyvolávacím systémom si viete vytvoriť poradový lístok ešte pred návštevou pošty alebo zistiť počet ľudí v rade.
Poradový lístok
Notifikácie
Notifikácie
Prijímajte notifikácie o zmene stavu zásielky, alebo o blížiacom sa ukončení jej uloženia. Zároveň vás aplikácia upozorní, ak sa nachádzate v blízkosti miesta, kde máte zásielku uloženú.
Dostupné pre iOS a Android