Mobilná aplikácia

Prichádzajúce.
Odoslané.
Vaše zásielky
na jednom mieste.

Podaj zásielok bez čakania na pošte
Odošlite údaje o zásielke a zaplaťte poštovné cez aplikáciu. Na zásielku nalepte adresný štítok alebo odpíšte Kód zásielky a podajte bez čakania vo vybraných BalíkoBOXoch alebo na označených miestach na pošte.
Mobil, list s adresou a pero
Odosielanie zásielok bez vypisovania podacieho lístka
Zásielky v rámci Slovenska a vybraných krajín Európy môžete podávať rýchlejšie a za nižšiu cenu. Údaje o zásielke zadajte priamo v aplikácii. Po podaji sledujte jej stav a o doručení môžete byť upozornený notifikáciou.
Platobné metódy
Online platba poštovného
Ak uvediete hmotnosť zásielky, tak poštovné môžete uhradiť platobnými kartami VISA a MasterCard, platbou cez PabkPay, SporoPay, TatraPay a VÚB pay, ako cez Google Pay a Apple Pay.
Tlač adresných štítkov
Nechce sa vám vypisovať adresy na vaše zásielky? Vďaka možnosti tlače adresných štítkov si ich ľahko vytlačíte a nalepíte na zásielku.
Adresný štítok
Sledovanie zásielok
Sledujte pohyb domácich a zahraničných zásielok doručovaných Slovenskou poštou, ktoré sa vám automaticky zobrazili v aplikácii. Zásielku môžete pridať aj manuálne, naskenovaním alebo vložením čiarového kódu zásielky, napríklad zo žltého lístka. K vyzdvihnutiu zásielky na pošte stačí uviesť podacie číslo zásielky z mobilnej aplikácie.
Overenie adresáta
Aktivujte si overenie adresáta a všetky zásielky, pri ktorých odosielateľ uvedie vaše telefóne číslo alebo email uvedený v aplikácii, sa vám automaticky zobrazia v sekcii „Zásielky / Prichádzajúce“. Aktivácia je rýchla, stačí zadať overovací kód odoslaný na váš email alebo telefónne číslo.
Zmena zásielky
V detaile zásielky môžete zásielku preposlať na inú poštu, do BalíkoBOXu alebo na inú adresu, zmeniť dátum doručenia alebo predĺžiť jej uloženie na pošte.
Pošty
Pošty a BalíkoBOXy
Zobrazenie najbližších pôšt a BalíkoBOXov podľa aktuálnej polohy alebo adresy. Zároveň získate informácie o otváracích hodinách, dočasných zmenách či službách poskytovaných na jednotlivých poštách.
Poradový lístok
Na poštách s vyvolávacím systémom si viete vytvoriť poradový lístok ešte pred návštevou pošty alebo zistiť počet ľudí v rade.
Poradový lístok
Notifikácie
Notifikácie
Prijímajte notifikácie o zmene stavu zásielky, alebo o blížiacom sa ukončení jej uloženia. Zároveň vás aplikácia upozorní, ak sa nachádzate v blízkosti miesta, kde máte zásielku uloženú. Pri odoslaných zásielkach môžete byť notifikovaný o doručení zásielky adresátovi.
Dostupné pre iOS a Android